top of page

Mes...

...siūlome aukštos kokybės sofas, kurias gamina viena didžiausių minkštų baldų gamintojų Lietuvoje .

 

 

Tai įmonė, turinti didelę baldų gamybos patirtį, profesionalų komandą tiek Lietuvoje, tiek Švedijoje. Baldų koncepciją ir modelius kuria švedų dizaineriai, puikiai išmanantys skandinaviško stiliaus niuansus, o jų sumanymus paverčia realybe  kitapus Baltijos jūros suburta , gerai savo darbą išmananti komanda. Įmonėje dirba apie 500 darbuotojų.

 

 

Mes padėsime jums išsirinkti kokybišką sofą, pritaikytą būtent jūsų namų erdvei, sofą, kuri atitiktų jūsų grožio ir stiliaus reikalavimus, tuo pačiu neatsiliekant nuo skandinaviškų mados tendencijų. Savo svetainėje siūlome didelį baldų asortimentą, nuo klasikinio iki modernaus stiliaus, nuo foteliuko iki didelių kampinių sofų didelėms erdvėms.

 

 

Esame orientuoti į greitą klientų užsakymų įvykdymą, todėl jau esame pasigaminę kai kurias populiarias sofas bei fotelius, ir juos galėsite įsigyti iš karto, pasirinkę jums patikusį modelį bei audinį iš mūsų siūlomo asortimento. Užsakytiems gaminiams pagaminti reikia šiek tiek laiko, bet jau po 3-4 sav. naujuoju pirkiniu galėsite džiaugtis savo namuose.

bottom of page